Güven Çemberleme

16 MM BUKLE TOKA

16 MM BUKLE TOKA

16 MM BUKLE TOKA

0,16 mm Bukle Toka 

0,16 mm x 3 mm Bukle Toka ; 16mm Bukle Tokalar Demir Tel hammaddeden yapılmaktadır , Tokalar sert ve düzgün parlak bir yapıya sahip olmaktadırlar Inox gri renk ve  parlak pürüzsüz hatlardan oluşmaktadırlar.

16 mm Bukle toka çeşitleri ölçüleri mm genişlikleri ve boyutları değişmektedirler.16 mm Bukle Tokalar isimleri Tel Toka olarak geçmektedir ve ayrıyeten Spiral Bukle Toka olarak geçmektedirler.

16 mm bukle tokalar koli ve paketler halinde satılmaktadır. 16 mm bukle toka satın alınmadan önce bilgili ve bu işi yapan kişilerden alınması gerekmektedir, aksi halde paletlerde ürünlerde kopmalar meydana gelmektedir.

16 mm bukle tokalar ağır ve tonajlı paletlerde kullanılmaktadır, kullanım alanları oldukça geniştir. 16 mm Bukle tokalar plastik çember, plastik şerit, ve kompozit çemberler, polyester çemberler, 16 mm ölçüdeki tüm şeritlerde kullanılmaktadır ve kullanılırken makinaya ihtiyaç duyulmaktadır .

0,16 mm x 0,3 mm BUKLE TOKA 1000 Adet oluşmaktadır.

16mm Bukle toka kullanım alanları; her sektörde palet ve koli taş bims kağıt koli mukavva kitap tuğla bağlamada kullanılmaktadır.

0,16mm bukle toka ile kullanılan çember çeşitleri; 0,16mm polyester çember, 0,16mm kompozit çember, 0,16mm polipropilen çember , 0,16mm p.p çemberlere bağlamada yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır.

16 mm Bukle toka  imalatı ; Çin ve alman makinalarda son derece yüksek teknoloji isteyen makinalar yardımıyla seri üretilmektedir

  

Ürün ölçü ve kalınlık bilgilerimiz 

 2.3 cm ölçülerinde uzunluk

2.5 cm ölçülerinde genişliğe sahiptir. 

16mm Bukle Toka Kalınlığı ;

3 mm ila 3.5 mm arası kalınlığa sahip istediğiniz kalite de üretilebilir.

İletişime Geç
Whatsapp Destek