Güven Çemberleme

19 MM BUKLE TOKA

19 MM BUKLE TOKA

19 MM BUKLE TOKA

19 MM BUKLE TOKA 

Ambalaj endüstrisinde paketlemede ve taşınmasında büyük rol sahibidir,demir tel hammaddeden yapılmılmıştır. ,

Parlak yüzeylere sahip tokalardır , Ürünlerinizi güvenle paketlemede ve istiflemede yardımcı olabilirler.

19 mm bukle spiral tokalar ürünlerin hasar görmesini engeller kullanım kolaylığı ve hızlı uygulama sunar.

19 mm bukle tokalar ağır ve tonajlı paletlerde kullanılmaktadır, kullanım alanları oldukça geniştir. 19 mm Bukle tokalar plastik çember, plastik şerit, ve kompozit çemberler, polyester çemberler, Lifli Çemberlerde Bukle tokalar kullanılmaktadır 19 mm bukle spiral tokalar ölçüdeki tüm şeritlerde kullanılmaktadır ve kullanılırken makinaya ihtiyaç duyulmaktadır .

19 mm bukle toka, paketleme sürecinde güvenilir, hızlı ve etkili bir sabitleme çözümü sunar. Ürünlerin güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlar ve hasar görmelerini önler. Kullanım kolaylığı ve çeşitli ambalaj uygulamaları için uygunluğuyla öne çıkar. Ambalaj endüstrisindeki işletmeler için vazgeçilmez bir aksesuar olan bu tokalar, ürünlerin güvenliği ve müşteri memnuniyeti için önemli bir rol oynarlar.

 

19mm Bukle Toka ölçüleri

19 mm bukle toka Ürün ölçüleri ve kalınlık bilgilerimiz ;

3cm ölçülerinde uzunluk 3cm ölçülerinde genişliğe sahiptir. 

19mm Bukle Toka Kalınlığı ;

3, mm ila 4 mm arası kalınlığa sahip istediğiniz kalite de üretilebilir.

 

Bukle Toka, Bukle Tokalar, Bukle Toka üretimi , Bukle toka satışı, Bukle Toka kemeri, Bukle , Çember sıkma tokası, Çember tokası, metal çember tokası, plastik çember tokası, polyester çember tokası, siyah çember tokası , beyaz çember tokası, 19mm Fosfatlı Çember Tokası, Kompozit Çember Tokası, Lifli  Çember Tokası, Lifli Şerit Çember Tokası,  Galvanizli Çember Tokası,  Galvanizli Kompozit Çember Tokası , Çember Tokası Fiyatları , Çelik Çember Tokası, Metal Çember Tokası , Kapalı Tip Çelik Çember Tokası , Açık Tip Çelik Çember Tokası ,13mm Çelik Çember Tokası, 16mm Çelik Çember Tokası, 19mm Çelik Çember Tokası, 32mm Çelik Çember Tokası, Plastik Çember Tokası , Şeffaf Plastik Çember Tokası , El Tipi Plastik Çember Tokası , Sac Çember Tokası, 12mm Sac Çember Tokası, 16mm Sac Çember Tokası, 19mm Sac Çember Tokası, Çember Tokası Fiyatları 13 mm Bukle Toka, 16 mm Bukle Toka, 19 mm Bukle Toka, GÜven Çember Tokası, Kaliteli Toka, Beyaz Çember Tokası, Siyah Çember Toka, Geniş Açılı Toka, Paslanmaz Demir Toka, Türkiye Çember Toka, İstanbul Çember Toka, İstanbul Toka imalatı, Türkiye Toka İmalatı 

İletişime Geç
Whatsapp Destek