Güven Çemberleme

Tokasız Çelik Çember Makinası Nedir?

Tokasız Çelik Çember Makinası Nedir?

Tokasız Çelik Çember Makinası Nedir?

Tokasız Çelik Çember Makinası Nedir?

Tokasız çelik çember makinasının Çelik çemberleri mükemmel birleştiricidir, Tokasız Çelik Çember Makinaları kendi klasmanında birden fazla çeşide sahiptir.

Tokasız çelik çember makinaları adında geçtiği gibi toka kullanmadan çelik çemberleri birbirine kenetleyerekte çalışmaktadir.

  Avantajları ve Faydaları

  Tokasız Çelik Çember Makinasının en büyük avantajı işletmeleri ve değerli müşterilerimizi toka maliyetinden kurtarmak işlerini hızlı ve pratik bir çözüme kavuşturmaktır. bunun yanısıra hem toka hem pense hemde makas maliyetinden makina çok cuzi bir miktara temin edilebilir.

  Çalışma Prensibi ve Özellikler

  Tokasız Çelik Çember Çalışma prensipleri teknik olarak şöyle kullanılmaktadır, ihtiyacımız olan tek şey makinaya sahip olmak ve Çelik çember sahip olmaktır, 

  İlk etapta Çelik Çemberimiz paletin en alt bölümünden geçirdikten sonra, iki ucunu birleştiriyoruz ve makinayı pense gibi sıkma yaparak iki ucu birleştirdiğimiz çelik çemberimiz makinanın arasına doğru sürüyoruz ve pense gibi sıkma yaptığımız pedalı bırakarak sağ kolu ileri geri yaparak gerdirme işlemi yapmış oluyor diğer koluda ileri doğru ittiriyoruz bu sayese hem kesmiş ve çelik çemberi kenetlemiş oluyoruz pense gibi makinamızı açarak sağa doğru çekerek işlem bitmiş oluyor 

  Özellikleri ise 13 mm 16 mm 19 mm çelik çemberde kullanılabilir, çin menşei siyah ve sarı plastik parçalı olur rus malları daha kaliteli olur.

  Endüstriyel Kullanım Alanları

  • Tokasız çelik çember makinelerinin hangi endüstrilerde ve uygulamalarda kullanıldığına dair örnekler.
  • Lojistik, inşaat, metalurji gibi çeşitli sektörlerdeki kullanım örneklerini ele alın. İnşaat, Palet, Demir Çelik sektörleri vs endüstriyel alanlarda kullanılır.

   

   

   

  İletişime Geç
  Whatsapp Destek