Güven Çemberleme

Gıda ve Tarım

Gıda ve Tarım

Gıda ve Tarım

Güven Çemberleme Endüstriyel Ambalajlama İçecek Endüstrisi Çemberleme makinelerinde Türkiye’nin lider üreticilerinin iş ortağıdır.

Güven Çemberleme; içecek sektöründe faaliyet gösteren müşterilerinin; paketleme şekli, sevkiyat şekli, çemberleme miktarı gibi verilerini de dikkate alarak; palet çemberlemede manuel tokalı uygulamalardan, akülü ve pneumatic çemberleme makinelerine ve yine full otomatik operatörsüz çemberleme hatlarına kadar en doğru çözümü sunar.

Özellikle içecek kasalarının paletlere ve birbirine bağlanması, sıhhatli bir şekilde depolanması ve sevkedilmesi için kullanım miktarının yoğunluğuna göre manuel sistemlere alternatif olan, çok daha hızlı çemberleme yapılabilen pneumatic makine ve sektöre özel olarak üretilmiş olan manuel taşıma aparatı kombinasyonu ile içecek sektörüne özel işçiliği azaltıcı, çember maliyetini düşürücü ve iş hızını artırıcı çözümler sunmaktadır. İçecek endüstrisi için korucuyu çemberleme sistemleri, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu sistemler içecek ve yiyecek ambalajı sektörleri için tasarlanmıştır. Bu çemberleme sistemleri, hat sonunda full otomatik palet çemberleme makinesi veya ürünlerin bir birine bağlanması için çerçeveli otomatik çemberleme makinelerinden oluşmaktadır.

Satış ve keşif ekibimiz, sizin için en uygun çemberleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır.

Güven Çemberleme; özellikle küçük kasaların veya kolilerin bağlanması için de, kasa veya paket büyüklüğü ne olursa olsun her ürünün aynı sıkılıkta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, gıda sektörü için özel olarak tamamen çelikten üretilmiş, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri (SMB-Germany) ile; ve yine en tasarruflu çemberi kullanabilen yarı otomatik makineleri (Akebono-Japan) ile sağladığı maliyet avantajları sayesinde farklılaşmaktadır.

Güven Çemberleme; satış sonrasında da hızlı ve avantajlı servis, stoktan yedek parça hizmetini veren ‘Güven Çemberleme I services’ servis birimi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

İletişime Geç
Whatsapp Destek