Güven Çemberleme

Otomotiv – Yan Sanayi

Otomotiv – Yan Sanayi

Otomotiv – Yan Sanayi

Farklı ebat ve şekillerdeki otomotiv parçalarının paketlenmesinde kullanılan düşük adetli sevkiyatlarda yarı otomatik çember makinası ve yüksek adetli işlemler için otomatik çember makinası kullanılmaktadır. Konveyör hatlarına entegre olabilen çemberleme çözümleri ve farklı ürünler için özel çemberleme çözümleri bulunmaktadır. 

Farklı ebat ve şekillerdeki ürünlerin yeniden ayar gerektirmeden çemberleme çözümleri ile hattan ürünler ayrılmadan çemberleme yapar. Orijinal 1. kalite ambalaj çemberi ile maliyetleri minimize eder.

Özellikle farklı ebatlarda ve şekillerdeki ürünlerin bağlanmasında paket büyüklüğü ne olursa olsun her paketin aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri çemberleme çözümleri sunmaktadır.

Şarjlı Çember Makinası Çözümlerimiz
Ağır ve paletli sevkiyatı yapılan otomotiv parçalarının çemberlenmesinde şarjlı çember makinası ve plastik çember çözümlerimiz ile ürünlerin sağlam ulaşması sağlanmaktadır Ayrıca farklı palet uygulamaları için ayar gerektirmeden Dünyada tek ergonomik ve taşınabilir çember makinası ile, otomatik sistemlere alternatif çözümler sunmaktadır.

İletişime Geç
Whatsapp Destek